לוגו חרסה

14/03/2017

למיכל

לאחר שקראתי את תוצאות הגרפולוגיה התקשרתי למנכ”ל החברה שבה המועמד עבד כ 20 שנה

והייתה לי ממש צמרמורת. הוא אמר ממש את אותם דברים שאת רשמת, הוא אמר שהמועמד לא רגוע, כל הזמן כועס , קשה לתקשר איתו. העובד היה עובד מצוין אבל בתקופה האחרונה הוא השתנה מקצה לקצה מאדם מקסים ובעל אחריות מאוד גדולה לעובד שקשה לתקשר איתו וזה ממש החמיר.

המועמד היה אצלי בראיון עבודה עשה רושם מעולה של אדם נעים הליכות, רגוע, ההרגשה הייתה ממש טובה. כשקראתי את הגרפולוגיה גם אני בהתחלה לא האמנתי זה לא התאים לי לאדם שישב מולי ועשה רושם טוב.

אני רוצה להגיד שאני ממליצה גם לאחרים לבדוק ולהצליב מידע, בראיון עבודה אנשים יכולים להטעות וזה חשוב מאוד לקבל חוות דעת נוספת.

המנכ”ל של אותה חברה ביקש מידית את הפרטים שלך לדבריו עד היום לא האמין בגרפולוגיה וכשהקראתי לו את הניתוח שלך למועמד הוא היה בהלם.  כל מה שאמר את ציינת!

כל הכבוד

אני שמחה מאוד לעבוד אתך

ואמשיך להמליץ גם לאחרים

בכבוד רב

דהן איריס

מדור שכר ומש”א

חרסה


מרכוס שמאים

                                                                                     30/10/2016
לכבוד
מכון נפתלי
מיכל שלום,
חברת “מרכוס” עובדת איתך שנים רבות באיתור עובדים מתאימים לדרישות החברה הכוללת ניתוח גרפולוגי וראיון עם העובדים הפוטנציאליים.

בנוסף, מרואיינים שהגיעו לחברתנו ישירות עברו דרכך ניתוחי גרפולוגיה לבדיקת התאמתם אלינו.
בשש השנים שאני מנהלת בחברת “מרכוס” נעזרתי בך מספר לא מבוטל של פעמים ואני חייבת לציין שהשירות והמקצועיות שלך עזרו לי מאוד הן באיתור והן בבחירה של מזכירות ושמאים.

יכולות הניתוח הגרפולוגיות אשר כללו אמינות, יכולת עבודה בצוות, יכולות למידה, חריצות וכדומה כולל ניואנסים של מתח נפשי ויכולת התמודדות במצבי לחץ עזרו לי מאוד בבחירת עובדים.

בנוסף להתאמת עובדים פוטנציאליים לחברתנו ירדנו לרזולוציית התאמה בין העובדים עצמם מה שאיפשר לי להתאים את המזכירות לשמאים ולמנכ”ל, הליך שייעל את העבודה ואיפשר לי להפיק את המירב מיכולות העובדים וגם להיות מודעת ליתרונות ולחסרונות שלהם ולבנות מערכת יעילה, מקצועית ובעיקר מממשת את מלוא הפוטנציאל של העובדים.

חברת “מרכוס” תמשיך להשתמש בשרותייך אשר לאורך השנים הוכיחו את יעילותם וחסכו לנו הן כספים רבים ועוגמת נפש בהעסקת עובדים לא מתאימים.

ובנימה יותר אישית,
לאורך עבודתנו יחד גילית אכפתיות והבנה הן בצרכים של החברה והן בצרכים האישיים שלי כמנהלת ועל כך תודה גדולה.
בכבוד רב,

נינה שאול
מנהלת אדמיניסטרציה
רוברט מרכוס שמאות בע”מ