מיכל נפתלי

דר’ אריה נפתלי

עו”ד יונתן נפתלי

את מכון נפתלי מנהלת מיכל נפתלי, דמות מפתח בקהילת הגרפולוגים בארץ ובעולם, חברה באגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית ובאגודות האמריקאיות והבריטיות, מרצה בכנסים בינלאומיים, פרסמה מאמרים בתחום הגרפולוגיה וחידשה בתחום האבחון הגרפולוגי כגון אבחון מועדות לתאונות ואבחון מועדות לעבירות. בעלת תואר ראשון בבלשנות ותואר שני בפסיכודרמה. בימים אלו שוקדת מיכל על כתיבת ספר המשלב את הגרפולוגיה עם הפסיכולוגיה.

מכון נפתלי לגרפולוגיה נוסד בשנת 1968 ע”י דר’ אריה נפתלי רופא והגרפולוג הראשון בארץ. דר’ נפתלי הקים את האגודה הישראלית לגרפולוגיה מדעית, הרצה בפקולטה למשפטים בירושלים, הקים את המחלקה לזיהוי פלילי במשטרת ישראל והיה היועץ הגרפולוגי של המוסד. הלקוחות היו באים למשרדו עם מכונת הכתיבה שלהם ודר’ נפתלי היה מכתיב את חוות הדעת הגרפולוגית ישירות ללקוח. בתקופה ההיא, תחום הגרפולוגיה עדיין לא היה מוכר דיו ורבים תהו גרפולוגיה – מהי.

מאז ועד היום , עלה קרנה של הגרפולוגיה וכיום נחשבת הגרפולוגיה ככלי אבחוני רב עוצמה, מהימן , תקף ובעל אפקטיביות גבוהה.

 

המכון לזיהוי כתב יד ( גרפולוגיה משפטית )

המכון לזיהוי כתב יד, בהנהלת עו”ד יונתן נפתלי, פועל בעיקר עם בתי המשפט ברחבי ישראל, בערכאות השונות. מכון נפתלי מופיע ברשימות המומחים של בתי המשפט וממונה כמומחה מטעם בתי המשפט בתחום זיהוי כתב היד או תחת המונח גרפולוגיה משפטית.

מכון נפתלי מתאים את שירותיו לצרכי הלקוח: לעתים די בייעוץ ראשוני- בפגישה, לעתים יש צורך בחוות דעת ראשונית ולעתים יש צורך בחוות דעת לבית המשפט ובמתן עדות.

סוגי הבדיקות שאנו מבצעים:
– זיהוי ואימות חתימות
– זיהוי ואימות כתב יד-
– זיהוי תוספות מאוחרות למסמכים
– זיהוי מכתבים אנונימיים
– זיהוי תוספות חותמות, טקסט מודפס
– בדיקת גיל מסמכים
– זיהוי והשוואות במסמכים מודפסים
– זיופי בחירות

השירותים שלנו:
– יעוץ ראשוני
– חוות דעת כתובה
– חוות דעת כתובה לבית המשפט
– הכנת חקירה נגדית
– הכרעה מחוץ לכתלי בית המשפט
– בוררות

למידע נוסף :

www.naftali-ltd.com

מייל: Office.naftali@gmail.com