סדנאות והרצאות גרפולוגיה קהל הרחב

מכון נפתלי מציע הן הרצאות  לקהל הרחב והן סדנאות למנהלים ולעובדים

שם ההרצאה תוכן ההרצאה
 

 

תקשורת בין-אישית

 

איך אני מתקשר עם סביבתי? האם אני מצליח להתחבר לאנשים שאני מעוניין בקשר איתם? על מה אני מוכן לוותר בשביל למצוא חן? מה הם הכלים בהם אני משתמש בשביל לעוור עניין?

 

 

סקס וגרפולוגיה

 

מיכל נפתלי נותנת טיפים גרפולוגיים על התנהגות מינית ותקשורת זוגית כפי שמתבטאת בכתב היד. ההרצאה מלווה בהדגמות על כתבי יד וניתן גם להדגים על כתבי היד של הנוכחים.

 

 

 

“איזה טיפוס אני”

 

איזה טיפוס אני? מופנם/ מוחצן? האם אני רגשן או רציונאלי? ההרצאה מבוססת על הטיפולוגיה של הפסיכולוג קרל יונג . ההדגמות הגרפולוגיות הנן על כתבי יד של מפורסמים כמו גם על אלה של הנוכחים.

 

 

מוטיבציה והנעת עובדים מסלו

 

 

הרצאה המתבססת על סולם הצרכים של מסלו. אפליקציה לגרפולוגיה שהיא ייחודית של מנהלת המכון מיכל נפתלי. ההרצאה מקנה למנהלים כלי ניהולי רב עוצמה על פיו יוכלו להבטיח את יציבותם התעסוקתית של העובדים, שכן הם יוכלו באמצעותה לזהות מה מניע את העובדים.

 

סגנונות ניהול

 

 

איזה מנהל אני?

בהרצאה זו ניתן לתת למנהל טיפים כיצד לזהות את סגנונו הניהולי של כל אחד ממנהליו- האם הוא מכוון מטרה בלבד או מייחס גם חשיבות ליחסיו עם הכפיפים לו. אולי הוא שילוב של שניהם.

 

חדש

פרק ב’

 

מה הם הקריטריונים לבחירת בן זוג בפרק ב’? מה ניתן לראות מכתב היד? האם ניגודים משלימים מבטיחים הצלחה בפרק ב’ או הדמיון בין בני-הזוג?
 

כיצד להפוך לימון ללימונדה

 

 

כיצד להפוך משבר להזדמנות. מהן התכונות הפסיכולוגיות והפיסיות הנדרשות לכך?

מהו המשותף לעבירה,המחלה והתאונה?  

בהרצאה זו מיכל נפתלי מדגימה את המודל, פרי המצאתה, לפיו ניתן לאתר את הגורמים האישיותיים והפיזיולוגיים לתאונות דרכים אך גם לעבירה ולהתפתחות המחלה.

לחצו להוריד את רשימת ההרצאות